VEEBINARID

Koostöös HDvideoga pakume profesionaalset videosalvestus ja montaažiteenust nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Veebinarid, voogesitused, veebi- ja hübriidkonverentsid, teeme teoks Sinu ideed videosalvestisest ning aitame leida parima ja sobivaima lahenduse Sinu nägemuse elluviimiseks!

TANTS

Loomelava blackbox on ideealne tantsulavastusteks ja -üritusteks. Oleme koduteatriks tantsukompani Tempecy-le ning meie juures toimuvad iganädalased õhuakrobaatika kursused Tartu Tantsuakadeemia ja Shaté Tantsukooli alt.

KONVERENTS

Lihtsast ja lühikesest koosolekust kuni kõik-hinnas-seminaripakettideni! Meie juurest leiad kogu vajamineva tehnika, lahendused kui ka furnituuri. Soovi korral pakume ka koosolekule kvaliteetset toitlustust, kuid alati võib rentida ka üksnes ruumi. Vali sobivaim lahendus ja jäta ülejäänu meie hooleks.

ERAPIDU

Teeme Sinu sündmusest elamuse!
Sinu sooviks on korraldada unustamatu õhtu, kus kõik sinu tuttavad ja sõbrad saavad nautida mõnusat miljööd ja külluslikku toitu. Võta meiega ühendust ja naudi koos hea seltskonnaga Loomelava võlusid.

KONTSERT

Meeleolukas muusika kontsert või meeldejääv etendus? Meie juures on lava jaganud nii eesti kui ka välismaa staarid. Nt. Sigma, Klaus, 2 Quick Start, 5MIINUST, Marju Länik.

TEEMAPIDU

Elamusterohked peod igale maitsele! 

VESTLUSÕHTU

Vastavalt ürituse iseloomule on võimalik meie juures luua erinevaid lahendusi nii furnituuri kui ka valgustusega. Olgu selleks humoorikas stand-up comedy või mõnus vestlusõhtu.

MOOD

Noorte moedisaini- ja stilistikakonkurss MOEKE on meie juures õitsenud juba viimased kaks aastat.

KONTAKT