Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 10/10/2019
10:00 - 21:00

Location
Alexela Loomelava

Categories No Categories


10. oktoobril kutsub AHHAA su hoogsale kogupere-teadusvaatemängule. Näha saab maailma kõige armsamat kahurit, teaduspantomiimi, uskumatuna tunduvat jalutuskäiku ehtsatel kanamunadel ja veel palju üllatavat. Etenduste vahepeal saavad pealtvaatajad ka meisterdamistöötubadest osa võtta.

Etendused toimuvad 10. oktoobril kell 12 ja 19, üks etendus koosneb KOLMEST osast (mõlema etenduse sisu on sama):

🔥 Vinge muna 🔥

Teeme munadega uskumatuid trikke ning räägime muna imelistest omadustest. Kõnnime tooreste munade peal ning vaatame, mis juhtub siis, kui muna mikrolaineahju panna. Lisaks jagame kasulikke nippe munakoksimise võistluseks ja juhuks, kui tahad päästa kukkuvat toorest muna katkiminekust.

🔥 Ahhaa, sõnu polegi vaja!🔥

Kas alati on vaja sõnu kasutada, et ümbritsevast maailmast aru saada? Selles hoogsas etenduses ei lausu meie esineja ühtegi sõna, küll aga kasutab ta oma kehakeelt ja vabatahtlikke, et läbi lõbusate katsete tuua vaatajani uued teadmised.

🔥 Ahhaa, vastu taevast! 🔥

Meie kõige lennukamas teatris vaatame, kuidas on läbi ajaloo raketiteadus arenenud. Teatri vältel lennutame erinevat tüüpi rakette ja vaatleme, milline on sobilik raketikütus.

—–

Erinevate teatriosade vahepeal saavad pealtvaajatad uurida, kuidas valmistada võimalikult hästi lendavat paberlennukit (ja selle ka ise valmis meisterdada) ning katsetada, kuidas muna pudelisse panna või see maha kukutada, ilma et muna katki läheks.

PILETID

Hind KUNI 6. OKTOOBRINI (k.a.) ainult 5 € inimese kohta, pärast seda 8 € inimese kohta. Lapsed, kes istuvad saatja süles, pääsevad etendustele tasuta.

Grupipilet (10 last + 1 tasuta saatja ) maksab 50 € (grupipileti hind on sama kuni 10. oktoobrini k.a.).

Piletid on müügil Ticketeris ja enne etenduse algust kohapeal:
Kell 12 algav etendus: www.ticketer.ee/kanamunast-kosmoseraketini-101019-1200/
Kell 19 algav etendus: www.ticketer.ee/kanamunast-kosmoseraketini-101019-1900/

Leave a comment